28.05.2019 12:31:34
Eaton Kritik-görev uygulamaları için 9PX serisini genişletti.
UPSte dünya lideri olan Eaton, 9PX serisi UPSleri 700 VA den 11kWya kadar genişletti. 9PX serisi sanal sunucular, hyperconverged çözümler, network cihazları ve küçük storage sistemleri için ideal çözüm olmasının yanısıra, motor otomasyon sistemleri, sağlık endüstrisi cihazları ve yangın alarm sistemleri gibi kritik uygulamalarda da en iyi çözümdür.
Bu UPS serisinin ayırıcı özelliği eşit güç faktörü sunmasıdır. Bu sayede aynı enerji tüketimi ile daha fazla sayıda cihazı besleyebilirsiniz. Aynı zamanda soğutma maliyetlerini ve elektik faturalarınızı düşüren mükemmel verimliliği ile rakiplerinden ayrışır. Eşit güç faktörü, UPSin KvA değerinin Watt değeri ile aynı değerde olması demektir ve bu özellik size, %11 kadar daha fazla enerji sağlar. UPSinizin destekleyeceği cihazlar için yük hesaplamaları yapmanıza gerek kalmaz.
2U ve 3U yüksekliklerindeki değişik modelleri uygulama esnekliği sağlar. Yüksek güç modellerindeki how-swap özelliği kapalı kabinlerde sınırlı derinlikler ve hacimler içinde kolay kullanım ve bakım olanakları sağlar.
Tüm UPS sistemleri çift çevrim topolojisindedir ve tüm elektrik sıkıntılarına etkin çözüm sağlar. %94’e kadar verimliliklere ulaşabilir ve işletim maliyetleri ve çevreye etkinizi minimuma indirir.
Yerleşik LCD ekran sayesinde tüm durum bilgisi ve operasyonel analitik bilgiler sergilenir. Çıkış noktası detayına kadar enerji tüketimini gözlemleyebilirsiniz. Yük segmentlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilir, sıralı-başlatma, önceliklendirilmiş kapama ve uzaktan başlatma seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Eaton’ın Gelişmiş Akü Yönetim (ABM) sistemi akü ömrünüzü %50’ye kadar arttırır ve hot-swap modellerde akü değişimi iş sürekliliğinize zarar vermeden kolayca yapılabilir.
Sanallaştırmaya hazır modeller ile VMware, HyperV, RedHat ve Citrix virtual ortamlarına tam uyum sağlar ve cloud orchestrator VMWare vRealize ve Microsoft MS SCOM ile uzaktan izlenebilir.