Şirket Profili

 

Bilişim sektöründe yıllarca profesyonel olarak çalışmış bir ekibiz. 2002 yılında deneyimlerimizi bir araya getirerek Betsis Bilgisayar ve Enerji şirketi içerisinde birleştirdik. 12 yıllık çalışmamız süresince yıllar içinde sürekli artan bir grafik ile, sunduğumuz ürünleri çeşitlendirerek ve sağladığımız katma değeri arttırarak ilerledik. Rekabetçi piyasa içinde sunduğumuz ürünlerde pazar lideri konumuna geldik.

 

Betsis yedek enerji konusunda yıllardır sürdürdüğü pazarlama ve satış çalışmaları ile ilk akla gelen tedarikçi konumundadır. Kurumsal müşterilerimizde hızlı ve güvenilir servisimiz ile güven yarattık. Kanal müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde, uzmanlığa dayalı, sürekli destek sunan ve çözüm geliştiren yaklaşımımız uzun süreli ortaklıklar ortaya çıkardı. Memnuniyet odaklı, dürüst ve paylaşımcı felsefemiz 12. yılımıza büyüyerek ulaşmamızı sağladı


 

 

• Betsis enerji ihtiyaçlarınızda, ihtiyacın tanımlanması, projelendirme desteği ve en uygun donanım ve yazılım çözümlerinin belirlenmesi konusunda 10 yıllık deneyimli pazarlama ekibi ile her zaman yanınızdadır.

 

• Tanımlanan ihtiyaçların tedariki, en hızlı şekilde, sürecin her adımını iş ortağımız ile şeffaf bir şekilde paylaşarak ilerler.

 

• Uzman ekibimiz, üreticilerimizin yoğun desteği ile birlikte her tür dokümantasyon, yerinde kurulum ve çevrimiçi destek sunarlar. Donanım ve yazılımın kullanıma alınması en sorunsuz ve en hızlı şekilde gerçekleşir.

 

• Gerçekleştirilen proje içindeki her tür donanım ve yazılım Müşteri Yönetim Sistemimize işlenir ve teknik gereksinimlere göre gerekli bakım ve güncelleme otomatik olarak izlenir.

 

• Oluşabilecek arıza ve teknik sorunlar, teknik ekibimizce yerinde veya şirketimiz bünyesinde onarımlarla çözümlenir.

 

Öneri sunduğumuz veya gerçekleştirdiğimiz her proje içinde, iş ortaklığı anlayışı ile şeffaflık ve dürüstlüğü ilke ediniriz. Tüm süreçlerin herkes açısından sorunsuz, kazançlı ve zevkli geçmesinin uzun süreli ortaklıklar için anahtar olduğuna inanırız


 

 

Betsis enerji ve yedekleme ürünlerinde APC dağıtıcılığı ile başlamış, Alpha, LONG, Goalzero ve Eaton markalarını eklediği ürün portföyünü sürekli geliştirmiştir. Betsis global lider iş ortakları ile her tür kurumsal ve endüstiyel enerji gereksinimine yanıt verebilir. Her ortam koşulunda çalışacak her ölçüde UPS projesini proje aşamasından, tedarik, kurulum ve satış sonrası destekleri ile birlikte bütüncül bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

 

Uzman Teknik kadromuz ile her tür kurulum, bakım ve onarım işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Servisimiz kurumsal müşterilerimiz ve kanal ortaklarımız tarafından hızlı, güvenilir ve uzman yaklaşımı ile tercih edilmektedir. Proaktif destek anlayışımız ile satış ve bakımını yaptığımız ürünleri yıllar içinde izliyor, kullanıcılarımıza iş kaybı yaratmaksızın en hızlı yerinde bakım ve desteği sunuyoruz.

 

Şirket yazılım ve donanım altyapımıza yaptığımız sürekli yatırımlar ve şirket içi eğitimlerimiz ile sunduğumuz servisleri mükemmeleştirmeyi amaçlıyoruz. Şirketimizin gelişim felsefesi, iş ortaklarımızın, taleplerini en hızlı, hatasız ve profesyonel şekilde çözümlendirmek amacı ile kendimizi sürekli yenilemektir.


 

 

Betsis İstanbul PERPA Ticaret Merkezi’nde bulunan yönetim, depo ve teknik servisi barındıran 400 metrekarelik merkezinde hizmet vermektedir.

 

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi her tür danışma ve destek ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

 

Betsis Bilgisayar ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi, A Blok K:2 No:9-0039

Okmeydanı-Şişli/İstanbul

 

Ticaret Sicil Numarası: 481683

Şirket Müdürü: Cengiz Ataç

 

 

Telefonlarımız:

 

Tel: +90 212 320 51 51(pbx)

Fax: +90 212 222 50 43

 

E-mailimiz:

 

info@betsis.com.tr